Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Jak zostać naszym pacjentem

Zgodnie z zasadami systemu ochrony zdrowia w Polsce ubezpieczony ma prawo wybrać poradnię podstawowej opieki zdrowotnej, w której wybierze swojego lekarza rodzinnego. Wyboru takiego można dokonać 2 razy w roku (bez konsekwencji finansowych).

Aby zostać naszym pacjentem, należy wypełnić deklarację wyboru lekarza. Wypełnioną deklarację należy złożyć w naszej przychodni lub zgłosić się do rejestracji w celu jej wypełnienia, za okazaniem dowodu potwierdzającego tożsamość. Istnieje również możliwość składania deklaracji lekarza w formie elektronicznej, bez konieczności wychodzenia z domu za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta. W tym celu należy wypełnić wniosek na stronie: https://pacjent.gov.pl/ i podpisać go za pomocą Profilu Zaufanego lub podpisu kwalifikowanego.

Dla dzieci wyboru dokonują rodzice lub opiekunowie.

Nie jest konieczne składanie rezygnacji w dotychczasowej przychodni – cała operacja odbywa się automatycznie za pośrednictwem NFZ, dzięki czemu z naszej opieki można korzystać od razu po złożeniu deklaracji.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2020-09-14 09:10przez:
Opublikowano:2020-09-14 00:00przez:
Podmiot udostępniający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Czersku
Odwiedziny:8463

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.