Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Ważna wiadomość dotycząca zmiany organizacji udzielania świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej

SZANOWNI PACJENCI!

Przekazujemy ważną wiadomość Dyrekcji Szpitala Specjalistycznego im. J. K. Łukowicza w Chojnicach dotyczącą zmiany organizacji udzielania świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

SZANOWNI PACJENCI!

Przekazujemy ważną wiadomość dotyczącą zmiany organizacji udzielania świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej:

 

"Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. J. K. Łukowicza w Chojnicach informuje, że z dniem 1 lipca 2021 r. zmienia się organizacja udzielania świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Zmianie ulega miejsce udzielania świadczeń, od dnia 1 lipca br. punkt mieszczący się w Czersku przy ulicy Leśnej 11 nie udziela porad w ramach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej.

Pacjenci powinni się zgłaszać wyłącznie do siedziby Szpitala Specjalistycznego im. J. K. Łukowicza w Chojnicach (ul. Leśna 10, 89-600 Chojnice), porady są udzielane w gabinetach podstawowej opieki zdrowotnej, mieszczącej się na parterze (wejście pod podjazdem dla karetek).

Pacjenci chcąc umówić wizytę pielęgniarską lub wizytę lekarską, powinni zgłosić potrzebę wizyty domowej pod numerem telefonu (52) 39 56 712. Wizyty domowe realizowane są w przypadkach uzasadnionych medycznie.

W przypadku nagłego zachorowania będącego zagrożeniem dla zdrowia i życia należy zadzwonić pod numer 112 lub 999 albo zgłosić się do najbliższego szpitalnego oddziału ratunkowego."

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-07-02 09:42przez:
Opublikowano:2021-07-02 10:20przez:
Podmiot udostępniający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Czersku
Odwiedziny:361

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.